Over ons

Italmaster is uw geschikte partner in de ontwikkeling, productie en verkoop van masterbatches, monopigmenten en compounds. Jaarlijks worden zo’n 600 ton masterbatches ontwikkeld en geproduceerd. 

De verkregen masterbatches volgens de vereiste specificaties van de klant zijn het resultaat van doorgedreven co-engineering, intern labowerk en jarenlange know-how.

Kwaliteit & innovatie

Italmaster verzekert u van een constant en hoog kwaliteitsniveau. Dankzij onze doorgedreven co-engineering en een eigen volledig uitgerust laboratorium met ervaren personeel ontwikkelen we samen met onze klanten de geschikte masterbatch.

Labo & productie

Met een database van meer dan 10.000 kleuren vinden we bijna zeker een overeenkomst voor de specifieke kleur die u zoekt. 

Naast onze databank en standaardkleuren, kunnen we een kleur nastellen en matchen op uw fysieke steekproef, LAB-waarden of internationale kleurstandaarden waaronder RAL, Pantone en NCS. 

Aan de hand van nauwkeurige procedures zijn wij in staat uw kleuren te waarborgen.

Producten

Service & flexibiliteit

Dankzij een lean en efficiënt productieproces is Italmaster een uiterst flexibele partner die voldoet aan een brede range van lotsizes, dit zowel voor de kleinere als voor de grotere afnemer.

Onze centrale ligging in Gentbrugge staat garant voor uiterst snelle leveringen van alle producten volgens uw benodigde specificaties.

Producten die naar uw specifieke wensen zijn geproduceerd kunnen wij op voorraad houden en op afroep leveren.

Milestones

1984

Productie in Italië van masterbatches voor alle kunststoffen

1991

Oprichting agentschap in België

2001

Eerste productie (“Quickbatch”) in Deinze (België)

2008

Verhuis productie en magazijn naar nieuwe locatie in Gentbrugge (België)

2018

Overname Italmaster Belgium NV door Michel Staelens (CEO) & Frederick Pollet

Team

Michel Staelens

Michel Staelens

CEO

michel.staelens@italmaster.be 
 

Rudy Peire

Rudy Peire

Commercial Manager

rudy.peire@italmaster.be

Joeri Vanhee

Joeri Vanhee

Sales Manager

joeri.vanhee@italmaster.be

Gina Claeys

Gina Claeys

Administration

gina.claeys@italmaster.be

Steven Vermeiren

Steven Vermeiren

Production / Planning

steven.vermeiren@italmaster.be

Kristien Decaluwe

Kristien Decaluwe

Accounting

kristien.decaluwe@italmaster.be